Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego Lilifranko określa zasady składania zamówień w Sklepie Internetowym Lilifranko.

 

WARUNKI OGÓLNE

 

1.       Właścicielem Sklepu Internetowego www.lilifranko.pl  jest firma Justyna Sznurkowe Love Justyna Pluskota, zwana dalej Sprzedającym lub LILIFRANKO, NIP: 8291687861, Regon 522992411

      Nr rachunku bankowego: 66 1050 1461 1000 0092 2985 9526
przesyłki międzynarodowe: PL 66 1050 1461 1000 0092 2985 9526

2.       Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem  strony WWW znajdującej się pod adresem www.lilifranko.pl w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a Sprzedającym.

3.       Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok

4.       Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.

5.       Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez Sprzedającego, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie.

6.       Ceny w Sklepie Internetowym www.lilifranko.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

7.       Sprzedający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia na każdym jego etapie w przypadku niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych ważnych przyczyn ekonomicznych lub logistycznych.

8.       Jeżeli po złożeniu zamówienia okaże się, iż zamówiony artykuł jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez osobę upoważnioną do kontaktu z Kupującym. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia.

9.   Zawartość sklepu internetowego nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży między sklepem a kupującym jest moment fizycznego odbioru zamówionego towaru przez Kupującego.

10.   Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty wydania towaru Kupującemu. Prawo odstąpienia Kupujący wykonuje poprzez zwrot towaru Sprzedającemu w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu - wszelkie zarysowania, odbarwienia, czy tym podobne uszkodzenia mechaniczne, których wystąpienie mogłoby sugerować niewłaściwe korzystanie spowodują nie uznanie roszczenia) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu. W celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym. Towar musi być zwrócony niezwłocznie w stanie nienaruszonym (oryginalne opakowanie) na koszt Kupującego.

        Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne zamówienie.

11.   W przypadku zwrotu, należność zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie do 14 dni od otrzymania zwracanego towaru. Kwota do zwrotu zostanie pomniejszona o koszt wysyłki.

12.   Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.  

13.   Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru, po uregulowaniu należności przelewem za zamówione artykuły.

14.   Sklep zastrzega sobie prawo usuwania i wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

15.   Kupujący akceptuje, że oferowane przez LILIFRANKO produkty są wykonywane ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Nie jest wadą to, że zakupiony produkt może minimalnie odbiegać w szczegółach od prezentowanego na fotografii. Produkty wykonywane przez Sprzedającego na indywidualne zamówienie Kupującego, nie podlegają zwrotowi, po akceptacji prototypu.

16.   Wszystkie wzory zaprojektowane są przez LILIFRANKO  i chronione są prawami autorskimi.

17.   Ewentualne reklamacje dotyczące zakupionego towaru powinny być składane przez Kupującego na adres e-mail Sprzedającego: lilifranko@wp.pl

18.   Zawartość strony jest własnością LILIFRANKO i podlega ochronie prawnej. Wszystkie zdjęcia oraz treści strony mogą być wykorzystane w celach komercyjnych jedynie za pisemną zgodą właściciela. Wszelkie próby zapożyczania, kopiowania, cytowania i odsprzedaży wzorów, zdjęć, pomysłów i opisów są zabronione.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

 

19.   Składanie zamówień następuje poprzez sklep internetowy www.lilifranko.pl Kupujący wybiera interesujący go produkt, po czym w koszyku wpisuje ilość i potwierdza zamówienie.

20.   Wszystkie maile prosimy podpisywać nr zamówienia.

21.   Po otrzymaniu przelewu przystępujemy do realizacji zamówienia.

22.   W tytule przelewu za zamówienie, należy wpisać wyłącznie odpowiedni NUMER ZAMÓWIENIA oraz IMIĘ I NAZWISKO. Numer zamówienia znajduje się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

 

 

CZAS REALIZACJI

 

23.   Sprzedający zobowiązuje się, w zależności od zamówionego towaru, wysłać przesyłkę maksymalnie do 5 dni roboczych jeśli zamówiony produkt jest w magazynie Sprzedającego (dostępny w sklepie) lub do 21 dni roboczych, jeśli produkt wykonywany jest na specjalne zamówienie.

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

24. Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.

25. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

a) przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

b) przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.(w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu  o dokonaniu płatności przez Klienta);

c) gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w sklepie Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w biurze Sprzedawcy);

26. Klient jest każdorazowo informowany przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu o terminie w jakim jest zobowiązany dokonać płatności za zamówienie w wysokości wynikającej z zawartej Umowy sprzedaży.

27. W wypadku niewywiązania się przez Klienta z płatności w terminie, o którym mowa w §5 ust. 3 Regulaminu, Sprzedawca wyznacza Klientowi dodatkowy termin na dokonanie płatności i informuje o nim Klienta na Trwałym nośniku. Informacja o dodatkowym terminie na dokonanie płatności zawiera również informację, że po bezskutecznym upływie tego terminu, Sprzedawca odstąpi od Umowy sprzedaży. W wypadku bezskutecznego upływu drugiego terminu na dokonanie płatności, Sprzedawca prześle Klientowi na Trwałym nośniku oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 491 Kodeksu Cywilnego.

 

 

WYSYŁKA

 

28.   Koszt przesyłki uzależniony jest od cennika Poczty Polskiej bądź innego przewoźnika.

29.   Sprzedający dostarcza przesyłkę do Kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej (1 - 14 dni doręczenie) lub firmy kurierskiej ( 1 - 2 dni doręczenie) w Polsce.

30.   Cena wysyłki uzależniona jest od ilości zakupionych przedmiotów i wynosi:

Pocztą Polską - 12 zł

Firmą Kurierską - paczka - 12 zł

31.   Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku.

32.   Towar jest zawsze starannie zapakowany.

33.   Nie ponosimy odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłek.

34.   Przesyłki realizowane są w Polsce i za granicę

35.   W przypadku wysyłki towaru za granicę okres oczekiwania wynosi 3 - 21 dni (Poczta Polska) oraz 2 - 7 dni Firma Kurierska

36.   Cena za wysyłki międzynarodowe dostępna jest za pośrednictwem e-mail: lilifranko@wp.pl

37.   Prosimy pamiętać, że czas oczekiwania na paczkę, to czas realizacji podany przy każdym produkcie, oraz czas dostawy zależny od Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

 

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym www.lilifranko.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedający.

Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie umowy i w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie (zobacz tutaj).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl